Wstęp : czyli uogólnione streszczenie, bloga, bo nie Wszyscy znajdą "adres", jako potrzebne im źródło...

    -dorastanie "słuchu" (ocenię się : ) "przeciętnego słuchacza", czyli : co "raziło" słuch dziecięcy, co zachęciło słuch dziecka po 10-tym roku życia, co fascynuje obyczajowo nastoletniego chłopca, czy młodzież miewa "przesadne potrzeby muzyczne / logistyczne", samodzielnośc i miejsce Muzyki w budżecie kawalera, singiel "słuchający Muzykę" i sąsiedztwo...
    -Kosmologia, jako Etapy popularności Muzycznych Sław...
    -zaufanie dla Opinii zewnętrznych...
    -o "Sprzęcie", czyli "ufaj słuchowi i własnej kieszeni"...
    -czy lansowanie Wykonawców, równoważy się z Jakością Muzyki "nowych trendów" ("tu", czy "trendy" też uznaję za lansowane - jako skutek : czy tak jak "etapy literatury" trendy to zjawiska importowalne)
    - "Literówki" w treści, "nie mają nic wspólnego z" mistrzostwem...
    - "Kącik Plastyki Graficznej" na bazie GIMP...

O Moim Rozumieniu Słowa Kosmologia : Kosmologia, to przykładowo :
   - pogląd tzw. "współczesnej fizyki" na powiązane wzajemnie mechanizmy żądzące tymi zjawiskami, które fizycy badają.
   - poglądy "prostych społeczności" dawniej ilustrowane pojęciami, które dzisiaj nazywamy Personifikacjami : zjawisk, reguł np. społecznych (tabu).
   - polityka, działa Kosmologią. - łatwo "to" ujrzeć, m.in. mojemu pokoleniu, na podstawie interpretacji, dawnej oficjalnej i nieoficjalnej, oraz później "też dualnie", sojuszy politycznych.
   - A "tu" "kwiatek" : Słowo "Człowiek" - usłyszymy o Nim : "-osiedlił się, na powierzchni Marsa...". I Kosmologicznie, czy Każdy Człowiek, to "taki człowiek", bo "taki człowiek", to politycznie, "osiedleniec na niczyim obszarze". Czyli "Człowiek" i konteksty tego słowa, to hmmm (czy) nie skomplikowana Kosmologia?; skoro NASA, to instytucja USA.

Jedyny Autor: Andrzej Fejster