Lojalność dla Muzyków i Potrzebnej reszty Upowszechniających Muzyczne Idee

Widzicie na strefie "zakresów tematycznych", fotografie o sygnaturze: "od fotografii, do fotografii". Te ilustracje otaczającego mnie Regionu (teraz Kaszubskiego), to skutek nabycia aparatu fotograficznego, i potrzeby "ożywienia" wyglądu Bloga.
Ostatnio przez cztery minione tygodnie, wędrowałem, rejestrując widoki leśne, po dostępnym gdyńską linią autobusową, sąsiedztwie miejskim, wiejskiego Lasu.
Skutkujące fotografie, można obejrzeć, przez "zwykłe odświeżanie" w przeglądarce, którejkolwiek z podstron "Menu", mojego bloga.
Wczorajszy dzień nie zapowiadał, sprzyjającej "długiemu spacerowi" pozamiejskiemu, pogody. Zrezygnowałem z "eskapady"...
Zwykłem finansować te wędrówki, kwotą około 50 PLN. "Luksusowy Jeden Dzień Tygodnia". Gdy porzuciłem zamiar (wobec nachmurzonego nieba), spacerowy, wróciłem do słuchania Muzyki. Na YouTube, spojrzałem na tytuły Genesis i...,

olśniło mnie...?
Wpisałem Google-om, tytuł i nazwę sklepu = niewydane 50 PLN, to jedna płyta więcej, pośród płyt, na stojaku, mojej kolekcji, wspomnień i aktualności muzycznych.

Jedyny Autor: Andrzej Fejster.